Witamy na nowej stronie Studio Urody Anna

Sprawdź naszą ofertę

Nasza oferta

O nas

Studio Urody Anna powstało z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze coraz bardziej wymagających klientek, dla których ważna jest wysoka jakość usług, wyspecjalizowany personel, najwyższej jakości kosmetyki, komfort i ... przystępna cena. Każda z nas dobrze wie, jak wiele zmienia fryzura, makijaż, styl i kolor.
Niekiedy jednak brakuje nam czasu, odwagi lub po prostu wiedzy by wyglądać tak, jak byśmy chciały. Każda kobieta to dla nas inspiracja. Ręka w rękę idziemy z nią prostą drogą do piękniejszego ja. Pokazujemy jej, że może cieszyć się nie tylko efektem, ale również pielęgnacją, która do niego wiedzie. Uczymy się od siebie nawzajem, jak być piękną. W naszym studio oferujemy pełen zakres usług kosmetycznych i fryzjerskich, służymy poradą w doborze fryzury, koloru czy makijażu.
Naszym celem jest zadowolony klient, dlatego wszystkie usługi wykonujemy przy użyciu tylko najwyższej klasy kosmetyków pielęgnacyjnych i stylizacyjnych.
Studio Urody Anna jest komfortowo i profesjonalnie wyposażone w najwyższej jakości sprzęt. Panuje tu miła atmosfera, a do Państwa dyspozycji są kosmetyczki i fryzjerka, które zawsze chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Serdecznie zapraszamy.

Aktualności

Galeria

Opinie

Pełen profesjonalizm, mila obsługa a uśmiech zadowolenia zawsze na twarzy po wizycie polecam cieplutko!

Iwona Sztykiel

Polecam serdecznie,wszystko jest super

Sylwia Nalepa

Profesjonalnie, dokładnie i z miłym podejściem. 100%-towo polecam ten salon! Przystępne terminy, dobre ceny i szczere rady....tego można się spodziewać:)

Catalina En

Profesjonalna i mila obsluga

Małgorzata Szcząchor

Kontakt

Zadzwoń

504 509 556

Adres

Studio Urody Anna 
Anna Pawluk
ul. Kościuszki 45, 23-400 Biłgoraj

Godziny otwarcia

Pn - Pt od 9.00 do 17.00
Sobota od 8.00 do 14.00

Obserwuj nas